امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=975

اردوگاه ملی دانش آموزی در شهرستان عسلویه احداث می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اردوگاه ملی دانش آموزی در شهرستان عسلویه احداث می‌شود.
اردوگاه ملی دانش آموزی در شهرستان عسلویه احداث می‌شود

بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: اردوگاه ملی دانش آموزی در شهرستان عسلویه احداث می‌شود.

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت‌های شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و شاهد اجرای پروژه‌های متنوعی در این مناطق هستیم.

وی اضافه کرد: در سفر اسفندماه سال گذشته وزیر آموزش و پرورش به شهرستان عسلویه طرح‌های خوبی مصوب شد که امروز این مسائل را پیگیری کردیم و مقرر شد مجوز تأسیس و احداث باشگاه فرهنگیان شهرستان عسلویه صادر شود.

نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، کنگان، جم و دیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در نشست امروز مجوز تأسیس اردوگاه ملی دانش آموزی در جنوب کشور برای شهرستان عسلویه صادر شد.

وی از جذب و افزایش سهمیه نیروی حق التدریس ویژه شهرستان عسلویه خبر داد و بیان کرد: جذب و استخدام نیروی بومی شهرستان عسلویه در دانشگاه فرهنگیان به صورت ویژه و افزایش سهمیه نیز مصوب شد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: