امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=982

بنادر عسلویه و نخل تقی در خور شأن مردم این منطقه نیست

نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، دیرع کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر عسلویه و نخل تقی در خور شأن مردم این منطقه نیست.
 بنادر عسلویه و نخل تقی در خور شأن مردم این منطقه نیست

بوشهر – نماینده مردم شهرستان‌های عسلویه، دیرع کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر عسلویه و نخل تقی در خور شأن مردم این منطقه نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی ظهر پنجشنبه در نشست با مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار داشت: توسعه و تقویت زیرساخت‌های دریایی در بنادر جنوبی استان بوشهر یکی از خواسته‌های اساسی و دغدغه‌های مردم است.

وی با تاکید بر تقویت و توسعه بنادر جنوب استان بوشهر بیان کرد: سازمان بنادر اسکله‌های عسلویه و نخل تقی را ساماندهی کند. لنج داران نباید دغدغه داشته باشند چراکه معیشت مردم منطقه از طریق دریا است.

وی تصریح کرد: هر وقت من به منطقه می‌آیم لنج‌داران از کم عمق بودن آب اسکله گلایه مند هستند. اسکله‌های عسلویه و نخل تقی را تعیین و تکلیف کنید تا یک سازمان متولی امور باشد. منتظر خبرهای خوب شما در رابطه با اسکله‌های عسلویه و نخل تقی هستیم.

بوهندی نجفی رئیس شورای شهرستان عسلویه خطاب به مدیر عامل سازمان بنادر کشور گفت: ظرفیتی که اسکله‌های عسلویه و نخل تقی برای اشتغال جوانان ایجاد کرده است شرکت‌های مستقر در منطقه ایجاد نکرده‌اند.

وی بر لایروبی اسکله‌ها، احداث انبار و ایجاد سایبان روی اسکله در زمان تخلیه تاکید کرد و خواستار مستقر شدن ناجی و آتش‌خوار در اسکله شد و گفت: نبود نماینده بنادر در عسلویه و نخل تقی از دیگر مشکلات است.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: