امروز: جمعه - 31 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=786

حقوق نیروهای رسمی و غیررسمی همسان می‌شود

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس رای کمیسیون تلفیق، همسان سازی حقوق نیروهای رسمی و غیر رسمی در برنامه‌ی ششم توسعه گنجانده شد و تفاوت حقوق در شرایط یکسان به حداقل ممکن خواهد رسید.
حقوق نیروهای رسمی و غیررسمی همسان می‌شود

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سکینه الماسی با بیان اینکه هم‌اکنون تفاوت سطح حقوق و مزایا میان نیروهای رسمی و غیررسمی با روح عدالت‌محوری نظام سازگار نیست گفت: تلاش داریم که این موضوع در صحن علنی نیز به تصویب برسد تا دغدغه‌ی جدی بخش اعظمی از جامعه رفع گردد.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوزه‌ی انتخابیه من به طور جدی درگیر این موضوع است افزود: هم‌اکنون نارضایتی بسیاری نسبت به تفاوت حقوق و مزایا میان نیروهای رسمی و غیررسمی وجود دارد و عادلانه نیست که در شرایط یکسان حقوق‌های متفاوتی پرداخت گردد.

الماسی با بیان اینکه تصویب این بند در برنامه‌ی ششم توسعه، برای دولت الزام‌آور است و نیاز به قوانین دیگری ندارد خاطرنشان کرد: پس از تصویب نهایی و ابلاغ آن، دولت باید آئین‌نامه‌ی آن را برای اجرا ابلاغ کند.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مراتب اعتراض نیروهای غیر رسمی به ویژه در بخش صنعت بارها به ما منعکس شده است گفت: تلاش ما تصویب نهایی، در صحن علنی است تا عدالت برای نیروهای رسمی و غیررسمی اجرا شود.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: