امروز: جمعه - 31 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=1578

دکتر سکینه الماسی نماینده جنوب استان بوشهر:

روند اجرایی پروژه‌های عمرانی جنوب استان بوشهر تسریع شود

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: روند اجرایی پروژه‌های عمرانی جنوب استان بوشهر تسریع شود.

دکتر سکینه الماسی صبح یکشنبه در نشست با مسئولین استان بوشهر اظهار داشت: هم‌اکنون با تلاش‌های مدیران کل استان و مدیرکل نظارت بر طرح‌های نفت‌خیز جنوب ۱۱۰ پروژه عمرانی در جنوب استان بوشهر با اعتبار ۳۵۰ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در حال کار هستند که لازم است پروژه‌های مهم و حیاتی جهت بهبود وضعیت زندگی مردم زودتر تکمیل شود.

وی تصریح کرد: پروژه‌های تعریف‌شده از سوی وزارت نفت برای رفع محرومیت‌های زیرساختی در جنوب استان بوشهر بسیار مؤثر بوده است و تاکنون شاهد تلاش‌های بسیاری از سوی مجموعه استان و وزارت نفت برای این مهم بوده‌ایم.

الماسی بیان کرد: بزرگراه برکه چوپان-کنگان-دوراهک، تقاطع بنک و تقاطع بخش ریز و شهر انارستان تا دهه فجر با پرداخت پنج میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد و همچنین تقاطع غیر همسطح شهرک پردیس با اختصاص شش میلیارد تومان به زودی آغاز به کار می‌کند.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جاده وفاق پروژه حیاتی مردم شهرستان دیر ۴۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار از سوی وزارت نفت این پروژه فعال خواهد ماند.

وی گفت: برای اسکله خورخان تاکنون ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و برای اتمام کار این پروژه به ۲۰ میلیارد اعتبار دیگر لازم است.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ۳۱۹ پروژه تعریف‌شده تاکنون ۷۶ پروژه با اعتبار ۱۴۸ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان در چهار شهرستان دیر، کنگان، جم و عسلویه تکمیل و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: