امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=813

دکتر سکینه الماسی:

زیرساخت‌های ورزشی جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های ورزشی جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های ورزشی جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی پیش از ظهر شنبه در بازدید از استادیوم ورزشی شهید زنگباری بردخون اظهار داشت: فعالیت‌های ورزشی در منطقه گسترش خوبی پیدا کرده که تلاش می‌کنیم نیازها و امکانات لازم برای اهالی ورزش فراهم شود.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: پیگیری‌های مستمری برای حل مشکلات و تأمین خواسته‌های ورزش‌کاران صورت گرفته که آغاز سالن ورزشی بانوان در شهر بردخون از این نمونه است.

وی اضافه کرد: روشنایی استادیوم ورزشی بردخون تا دهه فجر راه‌اندازی می‌شود و با مشارکت و همکاری شهرداری نورحداقلی برای این فضای ورزشی آماده می‌شود تا به دلیل گرمی هوا ورزش‌دوستان بتوانند در شب فعالیت کنند.

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش بردخون نیز گفت: تلاش‌های خوبی صورت گرفته و با مشارکت ورزش‌کاران، فعالیت‌های زیادی در منطقه داشتیم، برخی از مشکلات و کمبودها رفع شده که امیدواریم با معرفی رؤسای هیئت‌های ورزشی این فعالیت‌ها گسترش پیدا کند.

صادق نظری افزود: با وجود همه فعالیت‌ها در این مدت از طرف نماینده مجلس توجهی به ورزش منطقه نشده و تنها از مشارکت خیرین و برخی مسؤولان بهره برده‌ایم که عملکرد قابل قبولی داشته‌ایم اما اعتبار کافی در اختیار نداریم.

در این بازدید که برخی از ورزش‌کاران، مسئولان هیئت‌های ورزشی و فوتبال‌آموزان مدرسه فوتبال نیز حضور داشتند احمد بهروزیان‌فر مدیرکل ورزش و جوانان استان در ارتباط با نماینده مجلس گفت: تاکنون اعتبار کمی به ورزش استان اختصاص یافته اما به دنبال این هستیم که اعتبار بیشتری جذب شود و کمک می‌کنیم امسال نور استادیوم ورزشی بردخون به نتیجه برسد.

منبع خبر: مهر

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: