امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=811

دکتر سکینه الماسی:

ساختمان مرکز بهداشتی درمانی بردخون وضعیت مناسبی ندارد

نماینده شهرستان‌های دیر، عسلویه، جم و کنگان در مجلس شورای اسلامی گفت: ساختمان مرکز بهداشتی درمانی بردخون وضعیت مناسبی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی ظهر شنبه در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری شبانه روزی شهید یوسف بردستانی اظهار داشت: مردم شایسته بهترین امکانات و خدمات هستند و حوزه بهداشت و درمان از مهم‌ترین نیاز های مردم است که باید به دنبال رفع مشکلات باشیم.

 

 ساختمان مرکز بهداشتی درمانی بردخون وضعیت مناسبی نداردنماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی افزود: ساختمان فعلی مرکز بهداشتی درمانی بردخون وضعیت مناسبی ندارد و باید تلاش‌هایی صورت گیرد تا این ساختمان بازسازی شود تا خدمات بهداشت و درمان در آرامش و فضایی قابل اعتماد ارائه شود.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت خیرین در بخش بهداشت و درمان منطقه، اضافه کرد: وزارت بهداشت در حال خریداری آمبولانس است که امیدواریم نیاز این مرکز به آمبولانس نیز رفع شود.

الماسی ادامه داد: برای تأمین نیروهای مورد نیاز هماهنگی‌هایی صورت گرفته که امیدواریم نیازهای بخش بردخون نیز در این زمینه تأمین شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

محمود حسینیان سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت شهری شبانه روزی شهید یوسف بردستانی نیز گفت: در آزمایشگاه مرکز نیروی ثابت نداریم و مجبوریم سه روز در هفته از نیروی اعزامی از مرکز شهرستان استفاده کنیم.

سعید قایدی عضو شورای شهر بردخون نیز گفت: در شیفت شب مرکز ماما حضور ندارد که انتظار داریم این خواسته مردم عملی شود.

منبع خبر: مهر

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: