امروز: جمعه - 31 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=960

نیروهای معلق شده پارس جنوبی به‌زودی تعیین تکلیف می‌شوند

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، جم، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای معلق شده پارس جنوبی به‌زودی تعیین تکلیف می‌شوند.
نیروهای معلق شده پارس جنوبی به‌زودی تعیین تکلیف می‌شوند

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دفاع از حقوق موکلانم را به صورت ویژه در دستور کار دارم و در این راستا تلاش می‌کنم از هر ظرفیتی برای احقاق حقوق آنها استفاده کنیم.

وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای نیروهای معلق شده منطقه ویژه پارس خاطرنشان کرد: پیگیر رفع مشکل نیروهای معلق شده تا رفع کامل مشکل این عزیزان هستم و این موضوع را رها نخواهم کرد.

الماسی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده و همکاری ویژه وزارت نفت و سازمان منطقه ویژه پارس، مجوز جذب ۱۴۰ نیروی بدون مجوز سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به زودی صادر می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، جم، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همه مطالبات ۴۵۰ نفر نیروی بدون مجوز پرداخت شود و از طریق راهکارهای قانونی برای جذب آنها اقدام شود.

وی افزود: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای احقاق حقوق این افراد استفاده می‌کنیم و امیدواریم با همکاری مسئولان شاهد تحقق خواسته‌ها و موارد مد نظر باشیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: