امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=1729

روابط عمومی دفتر دکتر سکینه الماسی:

وزارت نفت موظف به حمایت از تیم پارس جنوبی جم است

دکتر سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: وزارت نفت موظف به حمایت از تیم پارس جنوبی جم است.

دکتر سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: وزارت نفت موظف به حمایت از تیم پارس جنوبی جم است.

الماسی اظهار داشت: در راستای حمایت از تیم فوتبال پارس جنوبی جم تلاش‌ها و پیگیری‌های بسیار زیادی را داشته‌ایم تا بتوانیم مشکلات این تیم را برای حضور پرقدرت در لیگ برتر حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه در فصل جدید بیش از سه تا چهار میلیارد تومان به حساب تیم پارس جنوبی جم واریز شده است، اضافه کرد: این تیم متعلق به وزارت نفت است و وزارت نفت باید در زمینه پرداخت اعتبارات به این تیم کمک کند.

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس تصریح کرد: با توجه به حضور تاسیسات نفتی، گازی و پتروشیمی در جنوب استان بوشهر صنعت نفت در قبال آن مسئولیت اجتماعی گسترده‌ای دارد.

وی ادامه داد: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت ۵۳۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمرانی و رفاهی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر مصوب کرده که بخشی از آن پرداخت شده است.

الماسی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای پروژه‌های مختلف زیرساختی و عمرانی در شهرستان‌های پیرامونی وزارت نفت در جنوب استان بوشهر بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به اجرای پروژه‌های متعدد در جنوب استان از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت اشاره کرد و افزود: ۳۷۰ میلیارد تومان از این اعتبارات به موازات اجرای پروژه‌ها از سوی وزارت نفت پرداخت و بخشی از این پروژه‌ها امسال افتتاح می‌شود.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: