امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=973

وضعیت اعتبارات شهرداری‌های جنوب استان بوشهر بهبود می‌یابد

نماینده مردم عسلویه، کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی از واریز شش میلیارد ریال به شهرداری‌های جنوب استان بوشهر خبر داد و گفت: وضعیت اعتبارات این شهرداری‌ها بهبود می‌یابد.
وضعیت اعتبارات شهرداری‌های جنوب استان بوشهر بهبود می‌یابد

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این دومین بار است که از ابتدای سال تا کنون به حساب شهرداری‌های جنوب استان بوشهر بودجه واریز می‌شود. این تخصیص بودجه بر اساس قانونی است که مجلس در بودجه سال ٩٨ تصویب کرد.

الماسی ادامه داد: ٢٨ فرودین ماه مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان به شهرداری‌ها واریز شد و هم اکنون نیز مبلغی بالغ بر ۶٠٠ میلیون تومان به شهرداری‌های جنوب استان بوشهر تعلق می‌گیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ضمن تاکید بر افزایش درآمد شهرداری‌ها در راستای توسعه پایدار شهری بیان کرد: این مبالغ سال گذشته در ردیف بودجه شهرداری‌ها قرار نداشت اما در بودجه سال ٩٨ مجلس برای حمایت از شهرداری‌ها اعتباراتی از محل مالیات بر ارزش افزوده برای سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تصویب کرد.

نماینده مردم با اشاره به افزوده شدن ٣ شهرداری جدید به جنوب استان بوشهر، تاکید کرد: این مبالغ به تمام شهرداری‌ها حوزه جنوب استان اختصاص یافته است و تلاش می‌کنیم با ادامه همین روند در سال ٩٨ وضعیت شهرداری‌ها را بهبود بخشیم.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: