امروز: شنبه - 25 فروردین 1403

لینک کوتاه خبر:

https://sakinehalmasi.ir/?p=953

پروژه‌های عمرانی را به شرط اطمینان از تکمیل آن کلنگ‌زنی می‌کنیم

نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های عمرانی را به شرط اطمینان از تکمیل آن کلنگ‌زنی می‌کنیم.
پروژه‌های عمرانی را به شرط اطمینان از تکمیل آن کلنگ‌زنی می‌کنیم

بوشهر – نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های عمرانی را به شرط اطمینان از تکمیل آن کلنگ‌زنی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سکینه الماسی ظهر پنجشنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی ۱۱ پروژه ورزشی در سه شهرستان جنوبی اظهار داشت: عزمی جدی برای توسعه زیراخت‌ها در جنوب استان بوشهر داریم و طرح‌های متعددی در دست اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: تا زمانی که اطمینان ندارم که پروژه ای را افتتاح کنم آن کار را شروع نمی کنیم و این پروژه قرار بود سال قبل آغاز شود اما به دلیل برخی مشکلات الان آغاز می شود.

نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از همه دست اندرکاران افزود: امیدواریم با تلاش مسئولان این پروژه ها متوقف نشود و تا پایان سال به بهره برداری برسد.

بانوان بردخونی فضای فعالیت ندارند

امام جمعه بردخون نیز گفت: کار در عرصه ورزش در راستای فعالیت های فرهنگی است زیرا با ورزش می توان آسیب های اجتماعی را کاهش داد.

حجت الاسلام سیدحسین رکنی حسینی با بیان اینکه انتظارات مردم به درستی محقق نشده، افزود: استادیوم ورزشی بردخون مشکلات زیادی دارد و شرایط برای حضور جوانان و نوجوانان در این فضا فراهم نیست و مشکل روشنایی تا هنوز رفع نشده است.

وی اضافه کرد: امیدواریم مسئولان استان و شهرستان به مشکلات ورزش بردخون توجه بیشتری کنند چرا که برخی اوقات برای تأمین یک توپ نیز مشکل دارند و در راستای ورزش بردخون کم کاری شده است.

رکنی حسینی ادامه داد: استادیوم ورزشی بردخون به خرابه‌ای تبدیل شده بود و همه چیز به هم ریخته بود اما با حضور مسئول جدید کارها به نظم بیشتری رسید که انتظار داریم نظارت بیشتری توسط شهرستان و استان صورت گیرد و پروژه ها، طرح ها و مشکلات و کمبودها بررسی شود.

وی با تقدیر از تلاش های نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: بر خلاف اینکه نام دیر اول گفته می شود متاسفانه توجه به شهرستان دیر در آخر قرار دارد.

رکنی حسینی ضرورت توجه به ورزش بانوان را یادآور شد و افزود: بانوان بردخونی فضای فعالیت ندارند و برای ورزش در خیابان پیاده روی می کردند که زیبنده نیست.

وی ورزش را برای رفع افسردگی ضروری دانست و ابراز داشت: همه سنین نیاز به ورزش دارند و اکنون انتظار مردم این است که پروژه های ورزشی مانند اسکله خور خان راکد نشود و به سرانجام برسد.

برچسب ها:

اخبارهای مشابه:

دیدگاه:

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

آخرین مطالب: